Lifestyle

June 1, 2018 | 11:26

Ja se si të vishemi në punë gjatë muajve të nxehtë të verës (Foto)

Gjetja e veshjes perfekte gjatë ditëve të verës është diçka shumë e komplikuar. Si mund të gjejmë diçka të bukur për të veshur kur jashtë shënojnë temperaturat mbi 30 gradë celcius, ndërkohë që duhet të ndihemi komodë dhe freskët njëkohësisht?

Një ndër gjërat më të sikletshme në këtë sezon është veshja e duhur që duhet të kemi në punë. Them e sikletshme pasi duhet të qëndrojmë brenda kodit etik të veshjes gjatë zyrës dhe kjo është pak e vështirë duke qenë se bën shumë vapë. Ne sugjerojmë për ju që të bëni pjesë të gardërobës suaj fustanet me lule vintage që është trendi i momentit. Gjithashtu mos harroni të konsideroni edhe jumpsuit apo pantallona të lirshme që ju sigurojnë komoditet dhe freski në këto ditë të nxehta vere.

Në vend që të humbisni kohën tuaj duke rrotulluar dollapin tuaj, ne kemi ide që do të dukeni bukur, elegant, komodë, të freskët dhe mbi të gjitha me shumë stil, në këto muaj të nxehtë vere.

Burimi / Intv.al

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com