Mirëqenie

August 4, 2018 | 8:10

Puthja e nënës kurajë, një ilaç që kuron!

Nga Amelia Tipaldi, autore dhe nënë

Puthja e nënës sime zgjat më pak se një sekondë, por është më e fuqishme se çdo gjë. Unë zgjohem në mëngjes kur jam në shtrat dhe bie në gjumë në mbrëmje kur jam e lodhur. Më jep kurajë para se të shkoj në shkollë dhe më ngushëllon kur lëndohem.

1

Puthja e nënës sime është si një ilaç, kuron dhimbjen e stomakut, bën të kalojnë ethet dhe largon ëndrrat e këqija.

Ju e dini, puthja e nënës në fillim është një pulitje e fuqishme buzës në faqe, që me kalimin e kohës bëhet e turpshme si sjellje, por që unë e di se nuk e humbet fuqinë e saj, sepse nuk janë buzë që puthin, por zemra që puthin që duhen.

bacio-mamma-e-figlio

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com