FB

July 28, 2021 | 9:00

5 kombinime verore për ato që nuk pëlqejnë pantallonat e shkurtra

Stina e verës është koha më e mirë për pantallona të shkurtra. Një rregull i pashkruar i modës. Megjithatë, përkundër temperaturave të larta, për disa gra zbulimi i këmbëve mbetet një tabu, për arsye karakteri ose praktike të pastër. Lajmi i mirë është se modelet e pantallonave të verës janë të shumta në 2021. Një alternativë e thjeshtë dhe elegante për ata që preferojnë të zhvishen me stil.

Këtu janë 5 modelet e pantallonave të lehta dhe idetë për t’i kombinuar ato.

Burimi / https://www.iodonna.it/

 

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
[email protected] / Cel: 0684022192
[email protected] / Cel: 0688019400

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top