Lifestyle

July 3, 2020 | 8:16

Dua Lipa, një flakërimë me fizikun e saj të jashtëzakonshëm

Dua Lipa shkakton rrahje pulsi me një palë bikini të vogla rozë, ndërsa ndan gjithashtu snaps të egra të fizikut së saj të pabesueshme gjatë vetëizolimit.

30232836-8475733-image-a-15_1593533876359

Dua asnjëherë nuk ka qenë e ndrojtur të flakërojë fizikun e saj të jashtëzakonshëm. Këngëtarja shqiptare, super njohur, shfaqte me krenari fizikun e saj në një bikini rozë të punuar me grep, teksa ndau edhe më shumë snaps të egra gjatë mbylljes në shtëpi.

24-vjeçarja kishte veshur recipeta me formën e një ariu tek të dyja pjesët e bustit, teksa pozonte para një pasqyre të vogël të rrumbullakët për snaps-et që ajo ndau me fansat në Instagram.

Dua shfaqi fizikun e saj të tonifikuar në pjesën e sipërme me bikini rozë, ku secila kupë e vogël përputhej me formën e një ariu pelushi.

Përgatiti Gea Veizi, maturante gjimnazi P.N.Luarasi / Burimi DailyMail

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top