FB

July 21, 2021 | 9:00

Eva Longoria zgjedh trendin e sandaleve me gisht për një zhytje në pishinë

Me ardhjen e verës dhe temperaturat e larta, aktorja ndau një moment të çiltër “Instagram vs realitet” me një fustan rozë me mëngë të gjata, me gjatësi mesatare dhe një të çarë të guximshme.

Për të plotësuar pamjen e saj plot ngjyra, ylli i “Desperate Housewives” zgjodhi kthimin në trendin e sandaleve me gisht dhe të sheshta.

Sandalet me gisht u kthyen në skenë vitin e kaluar si një nga tendencat më të mëdha të pranverës dhe verës dhe pritet të qëndrojnë në vitin 2021. Yje si Kate Hudson së bashku me Meryl Streep, Kim Kardashian dhe Gabrielle Union midis emrave të tjerë kryesorë po vazhdojnë të mbështesin trendin edhe në temperaturat më të ftohta.

Vetë Longoria është një mbështetëse për një kohë të gjatë e trendit të sandaleve me gisht.

 

Burimi / https://footwearnews.com/

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top