FB

August 3, 2021 | 8:55

Rita Ora dhe i dashuri i saj 45-vjeçar më të dashuruar se kurrë! Çifti shihen bashkë kudo

Rita Ora dhe i dashuri i saj, regjisori Taika Waititi, dolën publikisht si çift tre muaj më parë.

rita ora (4)

Së fundmi, çifti ishte i ftuar në ditëlindjen e 48-të të aktores së njohur, Kate Beckinsale dhe në fotot e publikuara nga festa, dukeshin shumë të dashuruar, shkruan “Daily Mail”.

rita ora1

Fotografitë tregojnë çiftin në shtëpinë e Kate në Los Anxhelos, duke pozuar krah njëri-tjetrit nën shoqërinë e miqve të tjerë të aktores.

rita ora

Si Rita, ashtu edhe Taika, ishin veshur me të zeza dhe dukeshin shumë të lumtur.

rita ora taika waititi (4)

Thashethemet se këngëtarja shqiptare kishte nisur një romancë të re me 45-vjeçarin nisën kur 30-vjeçarja publikoi në Instagram një foto me të.

rita ora taika waititi (6)

Më pas, fotot ku çifti puthej në buzë me aktoren Tessa Thompson bënë xhiron e rrjetit. Taika është shprehur se në këto foto nuk ka “asgjë të keqe”, duke nënkuptuar se për të çdo gjë është në rregull.

rita ora taika waititi (2) rita ora taika waititi (1) rita ora taika waititi (7) rita-ora8

 

 

Burimi / PanoramaPlus

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
[email protected] / Cel: 0684022192
[email protected] / Cel: 0688019400

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top