Lifestyle

July 11, 2020 | 8:12

Të falësh, Katy Perry i zgjat dorën Taylor Swift

Në pemën gjenealogjike të familjes, dy kushërirat renditen në degëzimin e nëntë për sa i takon lidhjes së gjakut. Pavarësisht zënkave të natyrshme brenda artit që ato bëjnë, si këngëtare, njohja e gjakut i bashkon edhe më shumë me njëra-tjetrën, duke kapërcyer çdo xhelozi apo hatërmbetje në muzikë.

22“Epo, ne luftojmë vetëm si kushërira”, ishte përgjigjja marramendëse që Katy Perry ktheu pasi u pyet nëse ishin të vërteta thashethemet se ajo dhe shoqja e saj, Taylor Swift, janë kushërira të nënta.

Katy Perry dhe Taylor Swift “luftojnë si kushërira”.

Krijuesi i hitit Smile – i cili ka dhënë fund zënkave me këngëtaren e këngës së famshme “Shake it off”, pas një grindjeje të gjatë – ka bërë shaka për lidhjen e saj me ish-rivalen e saj.

“Epo, ne luftojmë si kushërira” – u përgjigj këngëtarja Perry, shtatzënë, kur u pyet në Capital në mëngjesin me Roman Kemp, për thashethemet e egra që lundrojnë në internet se janë kushërirat e nënta. Ndaj dhe bashkëpunimi i tyre vijon krejt normalisht dhe në paqe falë edhe lidhjes farefisnore.

2

Përgatiti Gea Veizi, maturante gjimnazi P.N.Luarasi / Burimi US Daily Mail

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
[email protected] / Cel: 0684022192
[email protected] / Cel: 0688019400

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top