Lifestyle

July 4, 2020 | 8:06

8 gabimet që burrat vazhdojnë t’i bëjnë në mënyrën se si vishen në verë

Vera është një kohë e shkëlqyeshme për të eksperimentuar me stilin dhe për të provuar kombinime të reja të modës. Por ndonjëherë, burrat anashkalojnë detaje të vogla, duke prishur gjithë pamjen e tyre. Gjatësia e pantallonave tuaja të shkurtra, stili i këmishës dhe madje edhe çorapet tuaja janë të gjithë elemente në dukje të vogla, por të rëndësishme për çdo veshje, nëse dëshironi të dukeni elegant.

  1. Zgjedhja e bluzave me mëngë më të shkurtra
  2. Veshja e shpeshtë e xhinseve
  3. Shmangia e ngjyrave të ndritshme
  4. Zgjedhja e veshjeve që përshtaten shumë fort
  5. Zgjedhja e pantallonave të shkurtra me gjatësi jo të duhur
  6. Veshja e çorapeve të gjata me pantallona të shkurtra
  7. Veshja e xhaketave tuaja “të dimrit”
  8. Nuk i kushtoni vëmendje të mjaftueshme këpucëve

 

 

Burimi / https://brightside.me/

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top