Lifestyle

August 12, 2017 | 18:20

Celine Dion rigjen dashurinë, kush është balerini 17 vjet më i ri që i rrëmbeu zemrën

Celine Dion një vit më parë ka humbur bashkëshortin, Rene Angelil, i cili ndërroi jetë si pasojë e një sëmundje të pashërueshme. Këngëtarja kishte deklaruar se Angelil ishte mashkulli i fundit në jetën e saj. Por, duket se 49-vjeçarja e ka thyer “murin” e dhimbjes me veten dhe pas afër një viti ka gjetur dikë që do të zgjidhte të bëhej partneri i saj, shkruan Radar Online.

Bëhet fjalë për balerinin spanjoll Pepe Munoz, i cili është 17 vjet më i ri se këngëtarja kanadeze. Ata u panë të dy së bashku rrugëve Los Angelesit ndërsa dyshja besohet se është njohur gjatë perfomancave të përbashkëta nën koncerte.

Romanca e tyre ka lënë pa fjalë gjithë botën e spektaklit, të cilët nuk e kishin menduar se Celine Dion do dashurohej me një djalë 17 vjet më të ri se veten.

*PREMIUM-EXCLUSIVE* Céline Dion enjoys a candlelit dinner with her dancer

 

Marketing: [email protected] Cel: 068 20 548 46 / Tel: + 355 4 2 403 207 / [email protected]

Copyright © 2016 Revista Psikologjia.

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com