Lifestyle

July 2, 2020 | 8:13

Emma Roberts shtatzënë, ylli amerikan në pritje të fëmijës së saj të parë me të dashurin e saj Garrett Hedlund

Ylli amerikan i “Horror Story” është në pritje të fëmijës së parë me të dashurin Garrett Hedlund, raporton UsWeekly.

Aktorja 29-vjeçare, e cila është mbesa e aktores me famë, Julia Roberts, u lidh për herë të parë me Garrett, 35 vjeç, pasi u panë bashkë në një takim në Silver Lake, Los Angelos, marsin e kaluar. Ema u transferua me aktorin dhe këngëtarin Garrett, pasi ky i fundit ishte ndarë nga e fejuara e tij, Evan Peters, 33 vjeçe, po vitin e kaluar, pas shtatë vjet së bashku.

 

gettyimages-1158921194

rs_600x600-200625091452-600-emma-roberts-garrett-hedlund-lt-062520-gettyimages-1160880661

emma-roberts-reportedly-pregnant-with-first-child

Përgatiti Gea Veizi, maturante gjimnazi P.N.Luarasi

 

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
Drejtor Marketingu - Geart Shehu: 0682097486
Agjente Marketingu:
Erinda Topi: 0688019400
Boana Shenjtolli: 0694767053
E-mail: [email protected]

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top