Lifestyle

September 1, 2018 | 10:06

“Festivali i Filmit në Venecia 2018”: Stilet tendencë, të flokëve dhe tualetit, që dominuan në tapetin e kuq (Foto)

Festivali i filmit në Venecia është një ndër eventet më të rëndësishme kulturore që mbahet çdo vit. Ai ka nisur më 30 gusht dhe do të vazhdojë rrugëtimin deri në datë 8 shtator. Ky festival i përvitshëm mbahet për të 75-tin vit radhazi.

Parakalimi në tapetin e kuq është një ndër momentet më kulminante të evenimenteve të kësaj natyre dhe veshjet, modelet e flokëve apo tualeti i përzgjedhura me kujdes nga personazhet, gjithmonë vendosin një trend në stilet tendencë për raste ceremoniale.

Ja disa prej tyre:

 

Burimi / www.vogue.it

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com