Lifestyle

October 30, 2018 | 12:41

Fundet me pala, zgjedhja më shik për sezonin e vjeshtës (Foto)

Kur bëhet fjalë për veshjet më të bukura të gardërobës nuk mund të lemë pa përmendur fundet me pala! Po, sepse në mesin e cilësive të tyre të panumërta, është pikërisht shkathtësia që na intereson më shumë dhe i bën ato aq të veçantë për sytë tanë.

Kur, për shembull, jemi shumë të pavendosura përpara pasqyrës, mjafton të veshim një fund me pala dhe të ndihemi më të sigurta dhe më shik.

Me kombinimet e duhura, ato bëhen veshja e ditëve të gjata ose edhe për raste të ndryshme. Ndoshta të kombinuara me atlete ose pulovra maxi në kohën e lirë, ose me këmisha dhe bluza në zyrë. Dhe pastaj në mbrëmje me një bluzë elegante dhe taka të larta.

Ja disa nga modelet me pala më të kërkuara të sezonit, vjeshtë 2018:

 

 

Burimi / ata.gov.al

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com