Lifestyle

May 15, 2018 | 11:13

Fustanet e verës 2018 për të qenë gjithmonë stil (Foto)

Çdo verë ka momentet e saj të veshjes, por kjo verë është ndryshe.

Sepse ky është viti i Vishen Versatile It (ose VIT) – veshjet që janë vërtet, mahnitëse për çdo grua dhe në të gjitha rastet.

Siç mund ta shihni ka shumë mundësi për të zgjedhur nga: të ndritshme, në të zbehtë dhe me lule.

Burimi / Daily Mail Online

 

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com