Lifestyle

June 21, 2018 | 12:22

Fustanet me pika shumëngjyrëshe janë magjia e kësaj vere… (Foto)

Harrojeni pikat klasike të bardha në një sfond të zi ose të kaltër, atë dizenjo që të kthen menjëherë në vitet ’50 dhe zhytuni në një larmi fustanesh me pika plot ngjyra.

Nga ana tjetër, kush tha se kjo fantazi duhet të jetë vetëm në versionin e saj tradicional?

Në fakt, vera 2018 ka më shumë se një surprizë për dizajnin e pavdekshëm me pika, me propozime të pazakonta. Plot me larmi ngjyrash, fantazia me pika e sezonit të nxehtë do të transformojnë edhe pamjen më të zakonshme, duke i dhënë një grimë klasit të kësaj mode.

Pikat e reja janë me ngjyra dhe madhësi të ndryshme, në shumë raste ekstravagante në kombinime për gëzimin e ndjekëseve të apasionuara pas modës.

Çfarë të veshim ?

Stili i viteve ’50 , është elegant dhe shik, i aftë për t’i dhënë joshje edhe fustaneve më të thjeshtë. Këtu kemi një përzgjedhje të fustaneve më të bukura ‘polka-dot’ në kombinime ngjyrash shumë të pazakonta dhe të papritura.

Burimi / ata.gov.al

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com