Lifestyle

May 16, 2018 | 14:53

‘Jam i dashuruar me të’: Momenti prekës kur dy fëmijë vendosin të martohen në “The Secret Life of 5 Year Olds”

Thonë se dashuria e parë është më e ëmbla dhe nuk ka gjë më adhuruese se ajo e këtyre yjeve tek ‘The secret Life of 5 Years Olds’.

Në episodin e ardhshëm të shout në Channel 4, Ella dhe Luka formojnë një lidhje të veçantë dhe deklarojnë dashurinë e tyre për njëri-tjetrin në skena që prekin. Marrëdhënia e tyre lëviz shpejt, pasi deri në fund të episodit ata zbulojnë planet për t’u martuar kur të rriten.

Por shumë shpejt ata mësojnë se çdo marrëdhënie ka vështirësitë e saj, pasi ata e kanë të vështirë të vendosin nëse do të qëndrojnë në MB apo të kthehen në Hong Kongun e Ella-së.

Shou i Channel 4 përdor kamera të fshehura për të kapur sjelljet e çuditshme të fëmijëve në një mjedis çerdheje, dhe kap disa momente midis Ella dhe Luke.

Çifti kapen në një moment duke u përqafuar së bashku dhe duke diskutuar për të ardhmen e tyre, pasi Ella e pyeti nëse ajo mund të ishte ‘princesha’ e tij dhe ai të ishte princi i saj.

Duke folur në kamera, Ella tha: ‘Dua t’ju them diçka, ne do të martohemi me njëri-tjetrin!’

Dhe ndjenja ishte shumë e ndërsjellë, pasi Luka tha: “Unë jam shumë i lumtur, sepse jam i dashuruar me të.”

Por Luka kishte disa shqetësime shumë të ngutshme për bashkimin e tyre. Ella ka lindur në Hong Kong dhe i tha Luke se ajo donte të ktheheshin atje pasi të ishin martuar, por njëkohësisht ai të kthehej në Angli për punë.

Kur u pyetën përse kishin ndjenja për njëri-tjetrin, Ella tha se i pëlqente që Luke ishte ‘i sjellshëm’ dhe ‘i bukur si unë’.

Ndërsa ajo ishte qartësisht romantike, prindërit e Ella zbuluan se ajo ka një anë shumë serioze. Ella, e cila flet kantoneze në shtëpi, është shumë e kujdesshme dhe prindërit e saj kishin plane të mëdha për të.

Carmen tha: “Unë mund ta shoh atë si një avokate, një shkencëtare. Ajo ka inteligjencën për të ndjekur një lloj karriere të tillë. Në kokën time unë jam duke e përgatitur për të shkuar në një nga pesë universitetet më të mira në botë”.

Babai i saj zbuloi se Ella pëlqen të ndjekë rregullat.

Burimi / dailymail.co.uk

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com