Mirëqenie

December 7, 2017 | 10:11

‘Kafshët më mbresëlënëse janë ato që hahen’ (Video)

Shumica e prindërve përpiqen të bindin fëmijët e tyre që të hanë fruta dhe perime. Ata eksperimentojnë në një numër mënyrash. Nëse jeni edhe ju në fazën kur fëmija juaj refuzon të provojë madje edhe një frut, para braktisjes së përpjekjes, shihni videon e mëposhtme:

 

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com