Dëshmi

April 5, 2022 | 11:47

Kendall Jenner para dhe pas… evolucioni i pamjes së saj

E bekuar me gjenetikë jashtëzakonisht të lezetshme, Kendall Jenner është e bukur pa mundim: flokë të shkëlqyeshëm, fizikë të formuar, buzëqeshje miqësore. Fakti që ajo duket gjithmonë përrallore nuk është befasi e madhe pasi ajo është një supermodele me famë botërore, e cila prej disa vitesh ka ecur në pasarelat më të famshme të botës.

Një pamje pothuajse e pandryshuar por një pamje ndryshe

Në vitin 2004

Në vitin 2007

Në vitin 2009

Në vitin 2010

Në vitin 2011

Në vitin 2012

Në vitin 2014

Në vitin 2015

Në vitin 2016

Në vitin 2017

Në vitin 2018

Në vitin 2019

Në vitin 2020

Në vitin 2021

Në vitin 2022

 

Burimi / https://www.vanityfair.it/

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
[email protected] / Cel: 0688019400

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top