Lifestyle

June 20, 2018 | 14:37

Këngëtarja shqiptare rrëfen: Vuaj nga ankthi…

Këngëtarja e famshme shqiptare Bebe Rexha është një prej personazheve më të njohur e më të komentuar të showbizz-it.

Këngëtarja e hitit “In the name of love”, ka zbuluar disa sekrete nga jeta e saj gjatë një interviste për “Teen Vouge”.

“Unë qaj shumë dhe kaloj në një gjendje shumë të vështirë. Kam terapistin tim personal dhe gjithashtu disa njerëz që më ndihmojnë duke folur me ta. Por është një betejë e përditshme”, ka rrëfyer Bebe.

Gjithashtu këngëtarja ka treguar se mundohet ta mbushë sa më shumë ditën e saj me aktivitete, pasi në vetmi mund t’i krijohet gjendja ankthi.

 

Burimi / Panorama ONLINE

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com