Dëshmi

March 9, 2017 | 14:17

Këto shenja të horoskopit janë më të rrezikshmet dhe mund të kthehen në kriminelë

As që na shkonte nëpër mend se kjo shenjë kaq e dashur do kishte tendenca psikopatike!

Thuhet shpesh, kur flitet për karakteristikat e shenjave, se Virgjëresha nuk ka mëshirë apo Dashi është shumë kokëfortë, por këtë herë do ju themi se nga cilat shenja duhet të keni kujdes. FBI (Zyra Federative e Hetimit Amerikan), duke zbuluar emrat e kriminelëve dhe duke u bazuar në datën e tyre të lindjes ka arritur në këto përfundime:

1

12- Të gjithë thonë se Binjakët janë të rrezikshëm, por në fakt ata rezultojnë të jenë vetëm manipulues ekspertë.

11- Ujori vjen pas Binjakëve me tendenca më pak vrastare. Nuk e kuptojmë sesi kjo shenjë është kaq e pafajshme, ose ndoshta janë tepër të zgjuar për të lënë gjurmë pas.

10- Mos u frikësoni aspak nga Luani! Ata thjesht evitojnë situatat e dhunës. Ah, nëse vendos të vrasë dikë, e bën thjesht për vëmendje.

9- Të gjithë e dimë sa të qetë, të dashur dhe të duruar janë Peshoret, por këta kryejnë më shumë vrasje se Luani dhe Ujori. E çuditshme!

8- Një vrasës psikik dhe i pastër: Virgjëresha! Edhe pse duhet të themi se janë më tepër të dhënë pas vjedhjeve.

7- Mendoni se Peshqit janë të lezetshëm? Gaboheni! Ata përbëjnë gjithë grupin e vrasësve serial më me zë (Killer Clown, Richard Ramirez, Aileen Wuornos).

6- Megjithatë, mbreti i të gjithë vrasësve seriale ka qenë dhe (ndoshta do të vazhdojë të jetë) Bricjapi!

5- Të lindurit në shenjën e Dashit janë të çmendur komplet, kështu që evitoni zënkat me ta.

4- Inati i një Demi është i frikshëm! Megjithatë, ata janë mashtures të lindur. Tek e fundit do bënin gjithçka për pak jetë luksoze.

3- Në vend të tretë pozicionohet Shigjetari. E meta e tyre është se pëlqejnë krimet e shkallës së parë dhe kanë dëshirë të madhe ta quajnë veten “Udhëheqës”.

2- Psikopatët zyrtarë janë ata të shenjës së Akrepit. Këta njihen si vrasës sadistë.

1- Të parët në listë rezultojnë, të ndjeshmit, romantikët, miqtë tuaj më të mirë Gaforre. Në fakt, këta kryejnë shumë vrasje për shkak të xhelozisë. Duke qenë se kanë luhatje intensive humori është pak e vështirë t’i ndalosh kur situata u del jashtë kontrollit. Bëni kujdes nga kjo shenjë!

 

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com