Dëshmi

June 27, 2018 | 14:45

Konflikti shumë vjeçar mes motrave dhe vëllezërve. Rrëfimi: Vëllai nuk na njoftoi as për vdekjen e nënës (Video)

Një tjetër problematik është paraqitur sot në emisionin ‘Me zemër të hapur”, në News24. Ajo për të cilën është diskutuar është një debat shumë vjeçar midis motrave dhe vëllezërve për pronat e tyre.

Fatbardha Metani ka ardhur nga Gjermania për të rrëfyer problemin që ka dhe për të dhënë një mesazh të fortë vëllait të saj, Gëzim Dautaj.

Vëllai më i vogël i familjes, Gëzimi, ka falsifikuar dokumentet dhe është bërë pronar i gjithë pronave që kanë lënë prindërit, duke përjashtuar nga kjo pasuri motrat dhe vëllezërit e tjerë.

https://www.youtube.com/watch?v=R8JKU0IcpfA&feature=youtu.be

 

Burimi / BalkanWeb 

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com