Në fokus

September 21, 2017 | 10:33

“Mirëmëngjesi luftëtarë…gjeni një arsye për të buzëqeshur dhe për të qenë pozitivë”

Ka gjithmonë arsye për të buzëqeshur dhe këtë gjë e dëshmon më së miri Vilma Dule, e cila 4 vite më parë u sulmua me acid në fytyrë, por tashmë ka gjetur forcën brenda vetes dhe nuk heziton të motivojë edhe të tjerët për të ecur përpara.

1

“Mirëmëngjesi luftëtarë…
Një ditë pa një buzëqeshje është një ditë e humbur. 🙂
Sido që të jetë ky fillim dite për ju, 
gjeni një arsye për të buzëqeshur
dhe për të qenë pozitivë. 
Unë e fillova këtë ditë të gjatë kurash kështu”, shkruan Vilma në profilin e saj në Facebook.

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com