Lifestyle

December 22, 2017 | 11:29

Moda: Krishtlindjet në blu janë më elegante

Një ngjyrë që zakonisht rezervohet për pranverë, por ky fundvit e sjell masivisht.

Ngjyra blu? Këtë vit ajo është një protagoniste e shikimit më elegant për mbrëmjet e fundvitit, aq shumë sa që mund të konsiderohet si një alternativë e shkëlqyeshme përballë të kuqes klasike dhe të zezës tradicionale, Elegante, e rafinuar, formale, por jo shumë, kjo nuancë, nga marina klasike, deri te tonet më të pazakonshme kobalt dhe metalike, do t’ju shoqërojë për Krishtlindje dhe Vitin e Ri.

2 3 4 5 6 9 10 11 12 13 14

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com