Lifestyle

September 14, 2018 | 12:56

Modelet më të spikatura të xhaketave për sezonin e vjeshtës (Foto)

Periudha e verës kaloi shumë shpejt dhe tashmë duhet të mendojmë për sezonin e vjeshtës dhe konkretisht për xhaketat që do të na shoqërojnë gjatë këtij sezoni.

Në top listën e tyre nuk mungojnë as blazer, miksimi i xhaketës klasike me atë sportive, mjaft e nevojshme për garderobën femërore.

Në zyrë me këmishë të bardhë dhe pantallona të koordinuara dhe në kohën e lirë me një palë xhinse dhe bluzë me mëngë të gjatë. Dhe për në mbrëmje me një maxi dress dhe këpucë të sheshta.

Ja disa nga modelet më të spikatura:

Burimi / TopChannel

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com