Lifestyle

November 16, 2017 | 11:37

Nëna torturon të birin për t’i dërguar një mesazh ish -bashkëshortit

Disa pamje të shpërndara në internet kanë tronditur opinionin publik pasi një nënë ka fotografuar sesi e ka torturuar të birin 11-vjeçar për t’i dërguar një mesazh ish-bashkëshortit të saj.  Ajo e ka lidhur të djalin dhe më pas e ka hedhur në shkallë duke e lënë në agoni dhe të traumatizuar.

1

Më pas ajo e ka fotografuar dhe pamjet ia ka nisur babait të tij, duke i kërkuar që t’i japë pensionin që i detyrohet pasi kishte disa muaj që nuk ua kishte kaluar.

I ati pasi ka marrë foto është tmerruar dhe menjëherë ka lajmëruar prindërit e tij, të cilët për 20 minuta kanë shkuar në shtëpinë e ish-nuses dhe i kanë dhënë pensionin e djalit.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një provincë të Kinës, e më pas është shpërndarë në të gjitha mediat e huaja.

The boy, reportedly aged four was later rescued by his grandparents from the staircase

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com