Radiografi

December 1, 2022 | 0:03

Optika 1 / Festo me ne! Sytë tuaj meritojnë më të mirën!  

Grupi Optika 1, i vetmi distributor ekskluziv në Shqipëri dhe Kosovë që ka të drejtën e tregtimit të xhamave ZEISS, kompanisë gjermane lider në botë në fushën e shikimit.

img-20221130-wa0012  

Me një ekip të specializuar mjekësh okulistë, më të mirët në vend të cilët identifikojnë çdo patologji të syrit, Optika 1 është lider në Shqipëri dhe Kosovë duke ofruar ekspertizën më të mirë mjekësore. 
Në rrjetin e dyqaneve Optika 1 do të gjeni çdo gjë për një shikim perfekt. Surprizoni të dashurit tuaj me xhamat më të mirë në botë ZEISS.  
Këtë fundvit Optika 1 vjen me Super Surpriza, syzet optike së bashku me xhamat gjermanë duke filluar nga 75 euro.

Përfitoni nga Uljet Festive deri në 50% në syzet e diellit të markave më të njohura.  
Zgjidh dhuratën direkt nga shtëpia, duke blerë online në www.optikaone.com. Dhurata shkon ku të dëshironi.

Transportin në gjithë Shqipërinë e përfitoni Falas.

Optika 1, Festo me ne!

 

 

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
Agjente Marketingu:
Erinda Topi: 0688019400
E-mail: [email protected]

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top