FB

October 28, 2022 | 9:01

Për vjeshtën dhe dimrin, bli vetëm veshje me këto materiale (Foto)

Çdo stinë ka veshjet dhe materialet e posaçme, të cilat sipas motit, të mbajnë freskët ose ngrohtë. Për vjeshtën dhe dimrin, ki parasysh të blesh veshje me këto materiale:

Lesh

Një pallto e ngrohtë dhe një shall që të mbështjell? Po, është perfekte!

1

Lëkurë

2

Kashmer

Një material sa i butë, aq edhe i ngrohtë.

3

Saten

4

Pambuk

Material praktik dhe përshtatet shumë mirë me trupin, në çdo stinë.

5

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
Agjente Marketingu:
Erinda Topi: 0688019400
E-mail: [email protected]

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top