Radiografi

March 21, 2016 | 8:05

Revista Psikologjia, Mars 2016

Nga dita e sotme, në të gjitha pikat e shitjes do të gjeni numrin e ri të revistës ‘Psikologjia’.

Blerina Gjylameti: Politika, sfida ime…

Prej katër vitesh është në krye të Forumit të Gruas Socialiste për Tiranën. Ndërkohë, politikën e ka parë si armën më të mirë për të realizuar një ëndërr të madhe, për të ndryshuar të ardhmen e fëmijëve të vendit të saj, qoftë edhe në mënyrë modeste. Ajo është Blerina Gjylameti, një deputete e “Rilindjes”, e cila krahas politikëbërjes dhe ëndrrës brenda partisë, jep një kontribut të rëndësishëm në emancipimin e jetës shoqërore.

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com