Radiografi

June 25, 2016 | 7:43

Revista Psikologjia, Qershor 2016

1Vivian Canaj: Përtej bukurisë…

Ajo është e hirshme, elegante, ngjan me një amazonë në tiparet e saj tërheqëse. Krejt e dlirë dhe e paqtë në bukurinë e saj, Vivian Canaj rrëfen përtej asaj që përfaqëson mes titujve të bukurisë. Në një rrëfim për revistën “Psikologjia”, Vivian rrëfen sekretet e jetës së saj dhe hapin e ri që pritet të ndryshojë jetën e modeles shqiptare.

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com