Radiografi

February 22, 2016 | 8:09

Revista Psikologjia, Shkurt 2016

Erion Veliaj: Tirana, kthim në punë

Për herë të parë në një rrëfim ekskluziv për revistën “Psikologjia”, Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj rrëfen për kohën që i duhet kryeqytetit për t’i dhënë pamjen e një qyteti model. 24 orë punë “non stop”, dhe Tirana, me gjurmë orientale, e mbushur me arkitekturën skematike të socrealizmit dhe me adoptime moderne të 15 viteve të fundit, ka gjasa të marrë pamjen e një qyteti evropian. Në fakt, sipas një parimi të tillë, është ngritur dhe slogani i udhëhequr nga morali dhe ndërgjegjja për t’i shkuar deri në fund një misioni të rëndësishëm siç është administrimi i “qeverisë” së Tiranës…

erion-veliaj

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com