Lifestyle

June 27, 2020 | 8:12

Rita Ora, gjen kohë për diellin nën sfondin idilik

Këngëtarja kosovare Rita Ora tregon figurën e saj të jashtëzakonshme në pjesën e sipërme të veshjes me bikini të artë me fundet e papërshtatshme, ndërsa bën një pushim nga regjistrimi i këngëve të reja gjatë mbylljes së Cotswolds.

30049062-0-image-a-78_1593095151760Rita Ora e ka kaluar kohën jo vetëm duke regjistruar këngë të reja, por edhe duke u zhveshur për snaps seksi, me më të fundit publikime, të shpërndara ditën e enjte.

Duke u shfaqur në diell, udhëheqësja e hitit “Hot Right Now”, 29 vjeçe, hodhi poshtë të brendshmet e saj në pamjet e fundit të fotografive marramendëse.

Rita në mënyrë të guximshme pranoi se ishte larguar nga një seancë regjistrimi për fotosesionin e saj në një sfond jeshil idilik.

Më pas ajo shpërndau një imazh të brendshëm të shtëpisë ku po regjistronin.

Përgatiti Gea Veizi, maturante gjimnazi P.N.Luarasi / Burimi DailyMail

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top