Lifestyle

July 7, 2018 | 12:51

Shihni në ëndërr se tradhtoni partnerin? Ja kuptimi i saj…

Ndonjëherë, shohim  ëndrra që na tronditin plotësisht. Dhe pas kësaj pyetja kryesore është: Çfarë do të thotë kjo? A duhet të shqetësoheni për marrëdhënien tuaj? Ja shpjegimet:

Jo, kjo nuk do të thotë se marrëdhënia juaj është keq. Eksperti, Brantner thotë: “Vetëm për shkak se shihni në ëndërr tradhtinë, nuk do të thotë që ju e doni vërtetë këtë gjë.

Së pari, vlen të përmendet se ndërsa ëndrrat janë plot me simbole, nuk ka një interpretim. Mund të jetë një tregues i asaj që po ndodh në jetën tuaj.

Mund të jeni ndjerë fajtorë për diçka

Edhe nëse nuk ka të bëjë fare me partnerin tuaj, kjo ende mund të thotë se po përjetoni një faj për diçka në jetën tuaj. “Duke thënë këtë, tradhtia në ëndërr mund të thotë se ka diçka për të cilën ju ndiheni fajtorë në jetën reale”, thotë Brantner. Pasi të qetësoheni nga tronditja e ëndrrës suaj, merrni disa çaste për të parë brenda vetes suaj.

 

Burimi / Intv.al

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com