Mirëqenie

December 7, 2017 | 15:26

Si të çlirohesh nga sekrecionet dhe kolla?

Trupi e përdor kollën për t’u çliruar nga mukoza, në raste të infeksioneve të gripit, të ftohtit, viruset bakteriale. Nëse ka një sasi të tepruar të gëlbazës në mushkëri, mund të vuajmë nga kollitja, ethet, dobësia, vështirësi në frymëmarrje dhe rrjedhje hundësh. Nëse këto sekrecione nuk eliminohen, bllokohen kanalet bronkiale.

1

2

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com