Teste

November 24, 2017 | 9:40

TEST/ Çfarë shihni?

Një test  që do t’ju ndihmojë të vlerësoni sinjalet e nënndërgjegjes suaj.

61441-640-0-5a1600d499329-1

Çfarë shihni vrimën e çelësit apo një figurë që qan?

Vrima e çelësit: Jeni kuriz mbi jetën në përgjithësi. Keni ndjesinë që së shpejti do përballeni me një të papritur dhe ju pëlqen kjo.

Figurë që qan: Këto kohë mund të jeni të mërzitur, të zhgënjyer ose të vetmuar. Kushtojini rëndësi ndjenjave tuaja emocionale.

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com