Thënie

May 7, 2020 | 8:00

THËNIE / Koha dhe durimi

“Koha dhe durimi arrijnë më shumë se sa forca dhe tërbimi”.

La Fonten

1

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com