Thënie

April 17, 2020 | 8:00

THËNIE / Mos harroni kush jeni!

Bota vazhdon të jetojë dhe është e bukur, vetëm njerëzit detyron të rrinë në kafaz. Sipas mendimit tim, po na dërgon një mesazh: “nuk jeni të domosdoshëm. Ajri, toka, uji dhe qielli pa Ju janë mirë. Kur të ktheheni, mos harroni që jeni miqtë e mi “Jo padronët e mi”.

Gabriela Pannia, autore aforizmash

1-1

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com