Thënie

April 29, 2020 | 8:00

THËNIE / Të jetosh, është një dhuratë e mrekullueshme!

Gjërat e thjeshta janë më të jashtëzakonshmet, dhe vetëm duke i vlerësuar, arrin të kuptosh vërtet se jeta është e pafundme, se thelbi juaj nuk mbaron kur trupi është i lodhur, që jemi asgjë dhe gjithçka në të njëjtën kohë. Të jetosh, është një dhuratë e mrekullueshme!

1

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com