Mirëqenie

July 12, 2018 | 9:57

Vendosni pak pambuk në kërthizë dhe mbani larg ethet dhe kollën. Ja se si!

A jeni të prekur nga kollitja dhe ethet? Tashmë ekziston një ilaç i thjeshtë i cili ju kthen menjëherë në formë të shëndetshme.

Ilaçi

Pa qenë e nevojshme të pini ilaçe pa fund, aspirina apo lloje të tjera të ngjashme, ekziston një ilaç i shkëlqyer që eliminon ftohjen, kollitjen dhe ethet:

Mjafton të vendosni pak pambuk të lyer me alkool në kërthizë dhe ta lini aty për disa orë.

Zgjidhja nuk është e njëjtë me ato të teknikave natyrore apo mjekësore, por rezultatet janë të pabesueshme.

Duket se shpjegimi më i besueshëm rrjedh nga fakti se kërthiza është zona nervore e trupit njerëzor, ajo që ka marrë gjakun dhe ushqimin, një lloj “kërthizë e botës”.

Kjo është arsyeja pse në simptomat e para të gripit, ftohjes, migrenës, dhimbjes së stomakut, aplikoni pambuk të lyer me alkool në kërthizë, pasi jep menjëherë rezultat.

 

Burimi / vocedelweb.com

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com