Lifestyle

June 21, 2018 | 10:14

Veshje plazhi, një mini-udhëzues për aksesorët më trendy të plazhit (Foto)

Printime tropikale, lente me ngjyrë, çanta dhe kapele kashte: tendenca e veshjeve gjatë pushimeve

Në det me energji – Ngjyra e kuqe, jeshile dhe dekoret e stilit barok: për pushime, zgjidhni kostume me nuanca vitaminë dhe… fantazi energjike.

Për pamje tërheqëse – Syze dielli ultra-moderne, me qëllim të ekzagjeruar. Çdo formë tregon një stil të ndryshëm dhe nuk ka kufi për imagjinatën.

Komplet me të zeza në det – Rreziku i të zezës absolute është ta merrni veten shumë seriozisht. Dhe pastaj luani me detaje rrjetë, dantella dhe shkurtime asimetrike.

Kashta ju kthen në superstar

Të zbukuruara ose esenciale. Në versionin katror të madh ose mini, çantat dhe kapelat e kashtës janë mjaft romantike. Janë aksesorët e përkryer për t’i veshur për një piknik në plazh në perëndim të diellit, por edhe për të dalë në qytet.

Si Grace Kelly

Do të jetë një sezon me fat për nostalgjinë e feminitetit retro, pak ‘Fifties. Ajo që festohet nga filmat e Grace Kelly, për të thënë kështu. Në aspektin e këpucëve, atëherë, janë detajet që bëjnë dallimin.

Sandale të sheshta

Jini praktik por me stil? Vështirë, por jo e pamundur. Sandalet projektuese “të sheshta” janë, në fakt, kompromisi ideal për ata që nuk duan t’ia dinë për këmbën, por për elegancën. Mes kristaleve, dhe thekëve për një efekt rock.

Dhe më shumë kostume, por elegantë sportiv

Edhe joshja kalon përmes energjisë sportive. Të gjithë me bikini, të zeza ose në pëlhura të kohës, gjëja e rëndësishme është që rrobat e banjës t’iu mbajnë aktive, në formë nga mëngjesi deri në perëndim të diellit.

pl3

Burimi / tgcom24.mediaset.it

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com