Lifestyle

October 11, 2018 | 12:59

Veshjet dhe aksesorët e muajit të parë të vjeshtës (Foto)

Tetori është një muaj i pasur me ide për pazarin e sezonit vjeshtë-dimrit, a nuk mendoni kështu? Para së gjithash është momenti më i përshtatshëm për të investuar në një pallto të bukur (por edhe më shumë se një) që do të na shoqërojë në muajt e ardhshëm.

Pastaj ne fillojmë të ndiejmë dëshirën për rroba të ngrohta dhe të rehatshme si një pulovër e butë prej leshi dhe kashmiri. Për t’u kombinuar me pantallona me bel të lartë ose me veshje elegante, si një fustan kadife, copa më e kërkuar e sezonit.

Tek këmbët nuk mund të mungojnë një palë atlete të reja, çizme lëkure ose kadife. Shtoni një këmishë me kuadrata, ndoshta me hijet e vjeshtës si vishnja, një palë syze dielli dhe disa bizhuteri.

Më poshtë janë veshjet dhe aksesorët e tetorit:

Burimi / ata.gov.al

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com