Lifestyle

February 10, 2018 | 11:36

Xhinse dhe atlete. Ja 12 stilet e rrugës (Foto)

Përgjithësisht kombinimi i xhinseve me atlete është cilësuar si kombinimi më i dështuar, kjo për faktin se shpesh është shumë e vështirë që të gjendet çiftimi perfekt.

Por çdo gjë varet nga harmonia midis stileve të kundërta.

Në foto jepen kombinime të ndryshme të stilit që gjithmonë njihet si “stili i rrugës”.

5

 

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com