Lifestyle

August 1, 2018 | 10:58

4 arsye pse meshkujt preferojnë më shumë brunet

Meshkujt preferojnë më shumë brunet dhe kanë katër arsye se pse. Sipas sondazheve, brunet janë më misterioze dhe duken më të reja. këto janë vetëm dy nga arsyet. Ndërkohë që më poshtë po ju sjellim të tjerat:

Brunet janë më misterioze

Sipas sondazheve të shumtë, femrat brune janë më të rezervuara në lidhje me gjërat e tyre. Ato japin më pak informacion te të tjerët. Misteri i tërheq meshkujt!

Brunet ecin me bukurinë e tyre, si nata

Nëse bjondet bëjnë figurë ditën, e kundërta ndodh me brunet. Ato ndriçojnë me sensualitetin e tyre më shumë natën. Bjondet janë pranvera dhe vera, ndërsa brunet janë vjeshta e dimri.

Shfaqin më shumë personalitet

Brunet përcjellin më shumë personalitet në sytë e meshkujve bukuroshë. Një mashkull tërhiqet nga një femër, e cila rrezaton një karakter të fortë.

Duken më të reja

Me kalimin e viteve, brunet nuk e japin shumë moshën e tyre të vërtetë. Ndërsa bjondet nuk e ruajnë sa ato freskinë.

 

Burimi / gsh.al

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com