Lifestyle

April 3, 2018 | 11:09

8 gjërat që çdo grua duhet t’i ketë në valixhen e saj

Nëse keni ndërmarrë iniciativën për një aventurë të madhe në qytet ose pushime relaksuese në plazh, paketimi i dritës shpesh mund të jetë i vështirë. Por ekzistojnë disa sende që janë të domosdoshme kur vjen puna për të udhëtuar dhe duhet të jenë gjithmonë në valixhen tuaj, pa marrë parasysh destinacionin.

Nëse keni nevojë për një ndihmë të vogël për të bërë gati valixhen për udhëtimin e ardhshëm, ne kemi grumbulluar një listë klasike me gjërat ku duhet investuar dhe që janë të domosdoshme për çdo udhëtim.

Xhinse klasike të ngushta

Çantë e rehatshme me rrip të gjatë

Atlete të buta

Triko të lehtë

Fustan të thjeshtë të zi

Bluza me ngjyra neutrale

Çizme me gjatësi deri te kyçi i këmbës

Shall të rehatshëm

Burimi / https://www.popsugar.com

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com