Lifestyle

October 3, 2017 | 12:10

A e vërejnë meshkujt se çfarë veshin femrat? (VIDEO)

A ju ka ndodhur që të bëni në një prerje flokësh të guximshme, të ndërroni një veshje, por nuk jeni vënë aspak re nga gjysma tjetër?

Nuk je vetëm. Në fakt, prej dekadash shkenctarët po studiojnë këtë fenomen.

Sipas teorisë, femrat mund të ndryshojnë veshjen komplet , por nuk do të vihen re  nga burrat e tyre.

E për të provuar nëse kjo teori qëndron apo jo, “River Island” organizoi takime me 5 aktore ,të cilat u ndërruan plot 5 herë gjatë takimit dhe nga 5 meshkuj në takim, vetëm njëri bëri diferencën duke vënë re ndryshimet.

 

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com