Lifestyle

December 26, 2017 | 9:46

A janë këto filmat më të mirë për festat?

Është koha  për t’u ulur në divanin tuaj të preferuar dhe të kapni një batanije, një gotë verë, ose një tas me kokoshka dhe të shijoni filma. Për të plotësuar atmosferën festive  gjëja e përsosur që mund të bëni është të shikoni filmat e preferuar disa herë. Kjo është lista me filmat më të realizuar.

ELF

Home Alone & Home Alone 2: Lost In New York

Love Actually

The Muppets Christmas Carol

The Holiday

Dr Seuss’ How The Grinch Stole Christmas

The Family Stone

The Harry Potter Series

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com