Marrëdhënie

February 1, 2018 | 11:21

Anita dhe Ramush Haradinaj siç nuk i keni parë (FOTO)

Anita dhe Ramush Haradinaj janë një ndër çiftet më të njohura jo vetëm në Kosovë por edhe në Shqipëri.

Pavarësisht ngjarjeve të shumta që kanë ndodhur, ata kanë ditur t’i përballojnë dhe të vazhdojnë të kenë një jetë mjaft të lumtur, siç shihen dhe në foto.

ramush1 ramush3 ramush-4 ramush-5 ramush7 ramush8

Disa nga fotot janë aktuale e disa të realizuara vite më parë.

Burimi / https://infokosova.org

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com