FB

April 1, 2022 | 7:01

Beauty Fair Albania 2022, panairi më i madh i bukurisë!

Eventi më i rëndësishëm i bukurisë vjen në edicionin e tij të tretë në Pallatin e Kongreseve.

Beauty Fair Albania do të mbahet në datat 29-30 Prill dhe 1 Maj.

Pas një përvoje fantastike në dy edicionet e mëparshme, Beauty Fair Albania vjen me më shumë marka dhe pjesëmarrës, evente dhe sfilata, si dhe më shumë mbështetje për të rinjtë.

Dhurata që konsistojnë në bursa të plota studentore dhe udhëtime në vendet më të bukura!

Sepse Beauty Fair Albania, edukon dhe bashkon të gjithë pjesëmarrësit në këtë biznes!

276014927_1028227137904831_4090112180696073957_n

 

www.beautyfairalbania.al

beautyfairalbania

Beauty Fair Albania

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
[email protected] / Cel: 0688019400

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top