Lifestyle

October 3, 2018 | 14:17

Belén Rodriguez: Duhet të marr një 40 vjeçar, me ata më të vegjël nuk më ecën…

Showgirl-ja Belén Rodriguez, ka shfrytëzuar skenën e kompeticionit ‘Tu sì que vales’ për të lëshuar batutën e radhës në lidhje me jetën e saj sentimentale. Kjo shaka ka ardhur si pasojë e thashethemeve të fundit për të.

“Unë duhet të marr një 40 vjeçar, sepse gjithmonë që lidhem me ata që janë më të vegjël përfundojë duke u lënduar” , duke iu referuar dy partnerëve të saj të të fundit: Stefano De Martino dhe Andrea Iannone. Përmes kësaj shakaje ajo u jep një përgjigje përfundimtare thashethemeve që qarkullojnë për ndarjen e saj nga motoçiklisti.

Gjithashtu para kësaj, edhe martesa me balerinin, babain e djalit të saj Santiago, ka përfunduar prej vitesh. Të dy partnerët kanë qenë disa vite më të rinj se Belén.

 

Burimi / tv.fanpage.it

 

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com