Lifestyle

March 31, 2018 | 9:51

Cameron Diaz konfirmon thashethemet, thotë se ajo ‘është në pension’

Pas disa javësh spekulime që u nxitën nga shoqja e saj Selma Blair, aktorja konfirmoi se nuk punon më në Hollywood.

Në një intervistë nga Entertainment Weekly, Diaz tha: “Unë aktualisht nuk po bëj asgjë. Jam gjysmë në pension, nuk kam punuar për vite. Jam nënë dhe kjo është ajo çfarë bëj.”

Kanë kaluar 4 vite që kur e kemi parë për herë të fundit Diaz në ekran në Annie. 

Që atëherë ajo është martuar me Benji Madden dhe ka qenë duke shijuar kohë larg skenës së Hollywood.

https://www.msn.com

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com