Lifestyle

May 16, 2018 | 10:36

Deklarata e shoqes së ngushtë: ‘Meghan, mezi pret të bëhet nënë’

Shoqja e Meghan Markle dhe ish-agjente ka thënë se nusja mbretërore ‘mezi pret’ të bëhet nënë. Duke folur në një dokumentar, Gina Nelthorpe-Cowne kujton se si Meghan i tha asaj se ajo ‘do shumë që të ketë fëmijë’.

Gina tha në dokumentarin e historisë së dashurisë së Harry dhe Meghan se: Ishim në ishullin e Kajmanit kur po bisedonim për të ardhmen dhe ylli i Suits shprehu dëshirën e saj për një familje.

“Ajo më tha:” Unë absolutisht do të doja të kisha fëmijë dhe mezi pres që të jem një nënë “, tha Gina në dokumentar.

Biseda u zhvillua në verën e vitit 2016, kohë rreth të cilës Meghan, e cila do të martohet me Harry më 19 maj në Windsor Castle, u takua me Princin.

Burimi / dailymail.co.uk

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com