Lifestyle

October 15, 2020 | 10:00

Disa ide se si të kombinoni maskën me veshjet (Foto)

Çdo ditë, ne priremi të vishemi në mënyrë sa më komode dhe të rehatshme dhe me kalimin e kohës duke reflektuar në zakonet tona të blerjes, ne jemi bërë fansa të modës së qëndrueshme.

Gjithashtu duke qenë përiudhë pandemie dhe maskat janë të detyrushme për t’i mbajtur, kemi filluar t’i koordinojmë ato me të gjitha veshjet tona, si një trend i ri dhe mjaft i rëndësishëm.

Sigurisht, është diçka shtesë dhe në fillim mund të duket e çuditshme, siguria është padyshim përparësia jonë numër një, por të famshëm dhe influencues të modës na kanë inspiruar të provojmë disa kombinime.

Më poshtë gjeni disa ide kombinimi që mund t’i përdorni si burim frymëzimi:

 

Burimi / Telegrafi.com

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top